Всі новини Рівненські плавці здобули вісім медалей на чемпіонаті України

Рівненські плавці здобули вісім медалей на чемпіонаті України

12 -14 листопада 2021 року проходив чемпіонат України з плавання серед юніорів та молоді в місті Харкові, – повідомляють в Управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту. За підсумками змагань, вихованці СДЮСШОР №2 у скарбничку Рівненської області здобули вісім медалей різного гатунку.

Про це інформує Рівненська міська рада.

Зокрема, у перший день змагань рівненські плавці здобули:

• Жовтко Юрій виборов золоті нагороди та звання чемпіона серед юніорів на дистанціях 100 вільний стиль та 50 батерфляй;
  • Нечидюк Максим виборов срібну нагороду серед юніорів на дистанції 200 комплексне плавання;
  • Трачук Влада виборола бронзову медаль серед юніорів на дистанції 200 комплексне плавання;
  • Полоцький Андрій виборов срібло серед юніорів на дистанції 1500 вільний стиль, варто відзначити, що Андрій вперше виконав норматив Майстра спорту України;
  • Кирик Ніна виборола бронзову нагороду серед молоді на дистанції 800 вільний стиль.

На другий день змагань Юрій Жовтко завоював срібну нагороду на дистанції 100 батерфляй.

За підсумками третього і останнього дня змагань чемпіонату України, вихованці СДЮСШОР №2 міста Рівного посіли такі призові місця:

• Жовтко Юрій виборов срібну нагороду на дистанції 50 вільний стиль серед юніорів;
  • Нечидюк Максим завоював бронзову нагороду на дистанції 200 на спині серед юніорів;
  • Кирик Ніна посіла третє місце серед молоді на дистанції 400 вільний стиль.

Команда Рівненської області посіла п’яте загально командне місце серед 24 областей України та м. Київ.

За підсумками старту наших спортсменів на чемпіонаті України, СДЮСШОР №2 посіла шосте місце серед 56 спортивних шкіл та спортивних клубів України з плавання.

До слова, у змаганнях брали участь 395 найсильніших спортсменів України серед молоді та юніорів із 24 областей України та м. Києва.