Новини Рівненщини Здолбунівські важкоатлети стали володарями Кубку України

Здолбунівські важкоатлети стали володарями Кубку України

З 2 по 8 березня 2021 року в місті Луцьк відбувся Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Здолбунівську громаду представили чотири важкоатлети. Про це повідомляє Здолбунівська міська рада.

У складі збірної Рівненської області у ваговій категорії до 73 кг. виступав вихованець Здолбунівської ДЮСШ, майстер спорту України, Максим Демчишин. У ривку він вирвав штангу вагою 129 кг., а в поштовху – 166 кг. У двоборстві сума склала 295 кг. та забезпечила важкоатлету золоту медаль Кубка України.

До слова, Максиму лише 16 років і був наймолодшим спортсменом у своїй ваговій категорії.

А вже у ваговій категорії до 81 кг. виступали наші досвідчені майстри спорту України – два брати Віталій та Сергій Смочеки. Віталій у ривку підняв штангу вагою 150 кг., а у поштовху 182 кг., та став чемпіоном.

Сергій вирвав 133 кг. і поштовхавши 165 кг, став бронзовим призером у поштовху та 4 місце посів в сумі двоборства.
І в останній день змагань підтримав успіх наших спортсменів вихованець Здолбунівської ДЮСШ Ігор Кулеша. У ваговій категорії до 102 кг., Ігор у ривку підняв 135 кг., а у поштовху 167 кг. та з сумою двоборства 302 кг. Ігор вперше виконав норматив майстра спорту України.

Важкоатлети тренуються під керівництвом Заслуженого тренера України, майстра спорту Володимира Григоровича Гордійчука та майстра спорту України Дмитра Володимировича Марчука. Щиро вам дякуємо за богатирів!