Спорт Рівненські спортсмени вдало виступають на Чемпіонаті Світу

Рівненські спортсмени вдало виступають на Чемпіонаті Світу

Знімок екрана 2024-05-09 о 15.20.58
З 08 по 11 травня 2024 року в місті Сегед (Угорщина) проходить чемпіонат світу з пара каное серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.
У змаганнях беруть участь 236 спортсменів з 35 країн світу.
У складі Національної збірної команди України участь у змаганнях беруть двоє спортсменів РРЦ “Інваспорт”, Заслужені майстри спорту України Микола Синюк та Наталія Лагутенко (тренує спортсменів ЗТУ Камлочук Л.В.).
За підсумками сьогоднішнього змагального дня наші спортсмени вийшли до фінальних заїздів у своїх класах човнів
Так, Микола Синюк у своєму попередньому заїзді у класі човнів KL2 на дистанції 200 метрів фінішував другим показавши час 42.67 с та поступившись 0,89 с переможцю заїзду. Для виходу у фінал Миколі необхідно було входити до трійки кращих спортсменів у своєму півфінальному заїзді, з чим він блискуче впорався, фінішувавши другим з часом 42,43 с.
Наталія Лагутенко у своєму попередньому заїзді у класі човнів VL3 на дистанції 200 метрів фінішувала третьою, показавши час 59.90 с. Для виходу у фінал Наталці також необхідно було входити до трійки кращих спортсменок у своєму півфінальному заїзді. У підсумку друге місце у заїзді з часом 59,63 с та право змагатися у фіналі.