Новини Рівненщини Костопільчанин виграв чемпіонат Рівненщини з більярду у «Комбінованій піраміді»

Костопільчанин виграв чемпіонат Рівненщини з більярду у «Комбінованій піраміді»

У Рівному відбувся четвертий чемпіонат Рівненської області з більярду у дисципліні «Комбінована піраміда». Участь взяли 70  учасників, що стало рекордом за останні роки.
Про це розповіли в медіа “Пропозиція онлайн”.
Суддя національної категорії Руслан Кориненко каже, що Рівненщина на сьогодні стала лідером і за кількістю учасників, і за якістю гри. Єдине золото рівненських спортсменів на рівні держави одержав у 2010 році Єгор Жуковський – єдиний майстер спорту серед учасників чемпіонату області. Торік він поступився Анатолію Анісімову. А цьогоріч Анісімов поступився костопільчанину Юрію Глудику – він уже вдруге став чемпіоном області.
Крім кубків та медалей переможцям, учасники від 1-го до 32 місця отримали також і грошові нагороди. Перше місце – 6500 грн.
З 26 лютого по 1 березня у Рівному відбудеться чемпіонат України з більярду.