Словаччина надасть Україні новий пакет енергетичного обладнання вартістю 500 тисяч євро.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на міністра закордонних справ України Андрія Сибіги за підсумками переговорів у Кошицях зі словацьким колегою Юраєм Бланаром.
«Я поінформував словацького колегу про останні атаки росії на нашу енергетичну інфраструктуру та цивільне населення. І я вдячний йому за своєчасне оголошення про те, що Словаччина надасть Україні новий пакет енергетичного обладнання на суму 500 тисяч євро», – розповів Сибіга.
Словацька сторона також виділить 300 тисяч євро на будівництво укриттів в українських школах у прифронтових регіонах на двосторонній основі.
Нагадаємо, телефонна розмова Трампа та путіна: де відбудеться їхня зустріч.
