Президент США Дональд Трамп після телефонної розмови з диктатором рф володимиром путіним повідомив, що вони зустрінуться в Будапешті, аби обговорити завершення російсько-української війни.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на допис Трампа у соцмережі Truth Social.
Американський президент заявив, що його розмова з главою рф «дала значний прогрес».
Він повідомив, що вони домовились про зустріч їхніх радників наступного тижня. Перші зустрічі з боку США очолить державний секретар США Марко Рубіо.
Крім того, Трамп анонсував й особисту зустріч з путіним: «Президент путін і я зустрінемося в узгодженому місці, Будапешті, Угорщина, щоб обговорити можливість припинення цієї „безславної“ війни між росією та Україною».
Під час дзвінка сторони також обговорили припинення вогню на Близькому Сході та торгівлю між рф та США після закінчення війни в Україні.
Нагадаємо, Трамп хоче використати кошти з мит на Китай на закупівлю зброї для України
