Вісім українських дітей і підлітків вдалося врятувати з окупації. Це вдалося зробити в межах ініціативи Bring Kids Back UA.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на керівника Офісу Президента Андрія Єрмака.
Півторарічного хлопчика російські силовики ледь не відібрали у матері після того, як знайшли в її телефоні контакт із українським військовим.
Сімнадцятирічна дівчина стала свідком побиттів і допитів своїх близьких, коли до їхнього дому увірвалися російські військові. Шістнадцятирічну та тринадцятирічну сестер змушували вчитися за російською програмою, цькували за українську мову та примусово записали до так званого “двіженія пєрвих” – організації, що мілітаризує дітей і готує їх до служби в армії держави-агресора. Десятирічного хлопчика батько роками переховував удома, щоб урятувати його від примусового навчання в російській школі.
Наразі усі діти отримують необхідну допомогу, відновлюють документи й поступово повертаються до нормального життя.
Нагадаємо, на Рівненщині знову ввели екстрені відключення світла.
