У Рівному патрульні зупинили автомобіль Kia на вулиці Соборній. Водій проїхав перехрестя на червоне світло.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Патрульну поліцію Рівненської області.
Під час перевірки 53-річного кермувальника інспектори запідозрили, що він був напідпитку. Результат огляду — 1,22‰. Чоловік не погодився з результатом і пройшов повторний тест у медзакладі — 1,21‰.

На водія склали протокол за ч.1 ст.130 (керування у стані сп’яніння) та постанову за ч.2 ст.122 (проїзд на заборонний сигнал світлофора) КУпАП.
Нагадаємо, отримали вирок троє зловмисників, які до смерті побили знайомого у Рівненському районі.
