Українаросіяни шахедом атакували електростанцію на Київщині: є поранені

росіяни шахедом атакували електростанцію на Київщині: є поранені

росіяни завдали удару по електричній підстанції у Київській області. Поранено двох енергетиків.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Київську військову обладміністрацію.

Двох співробітників ДТЕК доставлено до місцевої лікарні. Попередньо, в одного працівника уламкові поранення голови, грудної клітини, руки та ніг. У іншого травма вуха, садна рук та ніг. Обидва госпіталізовані.

Як уточнили у ДТЕК, бригада енергетиків потрапила під ворожий удар після відбою повітряної тривоги. По них поцілив шахед.

Нагадаємо, повідомили, скільки лиха накоїла рф цього тижня в Україні.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc