росіяни завдали удару по електричній підстанції у Київській області. Поранено двох енергетиків.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Київську військову обладміністрацію.
Двох співробітників ДТЕК доставлено до місцевої лікарні. Попередньо, в одного працівника уламкові поранення голови, грудної клітини, руки та ніг. У іншого травма вуха, садна рук та ніг. Обидва госпіталізовані.
Як уточнили у ДТЕК, бригада енергетиків потрапила під ворожий удар після відбою повітряної тривоги. По них поцілив шахед.
Нагадаємо, повідомили, скільки лиха накоїла рф цього тижня в Україні.
