Українські військові на Запорізькому напрямку звільнили села Малі Щербаки, Щербаки та прилеглі території.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на командира 24 окремого штурмового батальйону «Айдар» Олександра Коваленко та полковника Валентина Манько, який очолює управління штурмовими підрозділами ЗСУ.
«Айдар» та 33 окремий штурмовий полк підняли український прапор у селі Малі Щербаки.
Тим часом Манько розповів, що завдяки штурмовикам цих підрозділів, які здійснили вдалу контрнаступальну спецоперацію, вдалося звільнити не лише Малі Щербаки, а ще й Щербаки, прилеглі території і частково Степове.
Бійці просунулись майже на 3,5 км вперед і більше ніж 5 км по лінії фронту. Операція продовжується. Приморське, Степногірськ, Плавні і частково Камʼянське так і перебувають під контролем українських військ.
Нагадаємо, журналісти Рівне Онлайн підготували для вас підбірку головних новин за тиждень, що відбулися у світі, в Україні та зокрема на Рівненщині.
