Сарненський район прийняв перших у цьому році вимушених переселенців, які прибули на Рівненщину евакуаційним поїздом. Сьогодні приїхало 16 жителів Донеччини.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Олександра Коваля.
Загалом упродовж серпня-вересня наша область прийняла вже 28 евакопоїздів, це 418 людей.
До цього прибулих розміщали у Рівненському районі – 248 та Дубенському – 154.
Нагадаємо, вишивка, витинанки й чорний борщ: громади представлять спадщину у центрі Рівного.
