У 2021 році жінка, будучи відповідальною за закупівлю медичного обладнання для лікарні, допустила придбання медзакладом кисневої станції за завищеною ціною.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську обласну прокуратуру.
Згідно з експертизою переплата складає майже 1,8 млн грн, які були виділені з бюджету Вараської громади.
Дії директорки кваліфікували як службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам.
Нагадаємо, на Рівненщині чоловік вимагав 10 тисяч гривень за «допомогу» з іспитом на права.
