СвітЯпонія не підвищуватиме мита для Китаю та Індії через торгівлю з росією

Японія не підвищуватиме мита для Китаю та Індії через торгівлю з росією

Міністр фінансів Японії Кацунобу Като не підтримав заклик США запровадити підвищені мита на імпорт товарів з Китаю та Індії через купівлю російської нафти.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Bloomberg.

«Японія взяла на себе зобов’язання в рамках Світової організації торгівлі не застосовувати мита, що перевищують встановлені обмеження, і ставитися до всіх країн-членів справедливо, якщо інші дотримуються своїх зобов’язань за угодами СОТ. Нам було б складно підвищити мита, скажімо, до 50% лише на тій підставі, що певна країна імпортує нафту з росії», – заявив журналістам Като.

Коментарі японського міністра пролунали після того, як країни G7 обговорили санкції проти Росії на онлайн-зустрічі в п’ятницю, 12 вересня.

Під час засідання США закликали своїх союзників по G7 розглянути можливість введення мит у розмірі до 100% для Китаю та Індії через те, що вони продовжують купувати російську нафту.

Тим часом представники G-7 наразі працюють над новим пакетом санкцій і, за даними джерела Bloomberg, мають намір завершити роботу над текстом протягом наступних двох тижнів.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc