Кілька днів тому, на Дубенщині патрульні зупинили фуру за те, що керманич не увімкнув покажчик повороту. І це було не одне порушення у цього водія.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Патрульну поліцію Рівненської області.
Під час спілкування інспектори запідозрили, що 58-річний чоловік напідпитку. Результат огляду це підтвердив – 1,38 проміле.

Водій отримав два протоколи.
Нагадаємо, підлітки на мотоциклі потрапили у ДТП на Рівненщині – обидва госпіталізовані.
