КриміналУ Рівному сталася ДТП біля міськради: перші деталі (ФОТО/ВІДЕО)

У Рівному сталася ДТП біля міськради: перші деталі (ФОТО/ВІДЕО)

У Рівному, біля будівлі міськради, по вулиці Соборній, сьогодні сталася ДТП. У місцевій телеграм-спільноті опублікували відео, на якому водійка «BMW» збила кількох людей, які вийшли зустрічати екіпаж «На Щиті».

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.

У поліції уточнили, що 47-річна водійка на парковці, під час виїзду переплутала педаль гальмування з педаллю газ. Вона збила трьох пішоходів, які були на тротуарі.

Медики на місці аварії надали допомогу двом людям, обійшлося без госпіталізації. Також до лікарні із незначними травмами звернувся іще один пішохід. Водійка не була п’яна.

Фото – Поліція Рівненщини
Фото – Поліція Рівненщини

У місцевіц тг-спільноті повідомили, що серед працівників міської ради, які вийшли зустрічати жалобний кортеж також був в.о міського голови Рівного Віктор Шакирзян, він не постраждав.

Нагадаємо, у Рівному двоє братів побили та пограбували чоловіка (ФОТО).

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc