У Рівному, біля будівлі міськради, по вулиці Соборній, сьогодні сталася ДТП. У місцевій телеграм-спільноті опублікували відео, на якому водійка «BMW» збила кількох людей, які вийшли зустрічати екіпаж «На Щиті».
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.
У поліції уточнили, що 47-річна водійка на парковці, під час виїзду переплутала педаль гальмування з педаллю газ. Вона збила трьох пішоходів, які були на тротуарі.
Медики на місці аварії надали допомогу двом людям, обійшлося без госпіталізації. Також до лікарні із незначними травмами звернувся іще один пішохід. Водійка не була п’яна.


У місцевіц тг-спільноті повідомили, що серед працівників міської ради, які вийшли зустрічати жалобний кортеж також був в.о міського голови Рівного Віктор Шакирзян, він не постраждав.
Нагадаємо, у Рівному двоє братів побили та пограбували чоловіка (ФОТО).
