КриміналУ Рівному двоє братів побили та пограбували чоловіка (ФОТО)

У Рівному двоє братів побили та пограбували чоловіка (ФОТО)

У Рівному, вчора 3 серпня побили та пограбували чоловіка. Спершу, на зупинці громадського з його кишені поцупили мобільний телефон.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.

Він одразу ж це помітив та кинувся наздоганяти крадія. Коли потерпілий наздогнав чоловіка між ним та братом грабіжника сталася бійка.

Фото – Поліція Рівненщини

Потерпілого вдарили в обличчя, а нападники вкрали ще й і його сумкою та втекли. Там був гаманець із коштами орієнтовно 1000 гривень.

Нападниками виявилися 36-ти та 44-річні рівняни. Під час затримання рідних братів в них знайшли телефон потерпілого.

Наразі їм обирають запобіжний захід.

Нагадаємо, сьогодні у Рівному на жінку напав грабіжник.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc