У Рівному, вчора 3 серпня побили та пограбували чоловіка. Спершу, на зупинці громадського з його кишені поцупили мобільний телефон.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.
Він одразу ж це помітив та кинувся наздоганяти крадія. Коли потерпілий наздогнав чоловіка між ним та братом грабіжника сталася бійка.

Потерпілого вдарили в обличчя, а нападники вкрали ще й і його сумкою та втекли. Там був гаманець із коштами орієнтовно 1000 гривень.
Нападниками виявилися 36-ти та 44-річні рівняни. Під час затримання рідних братів в них знайшли телефон потерпілого.
Наразі їм обирають запобіжний захід.
Нагадаємо, сьогодні у Рівному на жінку напав грабіжник.
