Зловмисник, не маючи спеціального дозволу, самовільно зрізав бензопилою 17 дерев породи «сосна», спричинивши шкоду лісу на суму понад 120 000 грн, що є тяжкими наслідками.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську обласну прокуратуру.
Наразі підозрюваний перебуває під домашнім арештом, крім того його відсторонено від займаної посади.
Нагадаємо, у Дубні водій потрапив у халепу через фальшиві права.
