До поліції звернулася 63-річна жителька Рівненського району та повідомила, що під час перегляду мобільного додатку банківської установи виявила, що з її рахунку зникли кошти.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.
Поліцейські встановили, що у травні цьогоріч пенсіонерка купила новий смартфон, однак користуватися ним вправно не вміла. Допомогти взялася її 48-річна знайома. Впродовж двох місяців, зловживаючи довірою пенсіонерки, через мобільний додаток здійснила 22 грошові перекази на власні банківські картки.
Таким чином зловмисниця викрала понад 375 тисяч гривень.
Нагадаємо, на Рівненщині викрили групу осіб, які ввозили авто під виглядом гуманітарної допомоги, а далі продавали.
