40-річний мешканець Києва до «справи» залучив іще двох спільників:40-річну жительку Волині та 50-річного киянина. Фігуранти ввозили до України транспортні засоби та з метою приховування від митного контролю, декларували авто як гуманітарну допомогу.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.
Так, протягом 2024 та 2025 років вони ввезли на територію країни понад 10 автівок.
Суд обрав підозрюваним запобіжні заходи у виді тримання під вартою із можливістю внесення застави у понад півтора мільйона гривень, які вони внесли.
Нагадаємо, знешкодили схему успішного складання водійських іспитів на Рівненщині.
