У боксерському клубі «Молот» у Костополі пройшов чемпіонат Рівненської області з боксу серед юнаків та дівчат 2011–2012 р.н.
Змагання присвячені памʼяті Тараса Степчука – загиблого воїна та прихильника розвитку боксу в регіоні, а також бійців 14 окремого стрілецького батальйону «Полісся». Це перший турнір такого масштабу в Костополі.
Тут перемагають не лише у ринзі – тут перемагає памʼять.
Запрошуємо до перегляду:
Якщо у вас не завантажується відео, його можна переглянути на Ютуб-каналі за цим посиланням:
https://youtube.com/shorts/J0_1GHYLDWo?feature=share
Нагадаємо, рівненський учень став срібним призером Кубку України.
