Учора на вулиці Дубенській зупинили водія мотоцикла Zonsen, який порушив вимогу дорожнього знаку “В’їзд заборонено”.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на патрульну поліцію Рівненщини.
З’ясувалося, що 76-річний чоловік, який керував мотоциклом, ніколи не отримував посвідчення водія відповідної категорії та мав ознаки алкогольного сп’яніння.
Результат огляду показав 0, 58 проміле.
Нагадаємо, кілька днів тому сталася ДТП з мотоциклом на Рівненщині.
