Аварія сталася 13 липня у селі Озеро, що на Володимиреччині. 19-річний мотоцикліст в’їхав у автівку, яка стояла на узбіччі.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.
Від удару керманич та пасажир впали, а некерований мотоцикл продовжив рух та в’їхав на припаркований автомобіль. Обоє молодиків були без мотошоломів.


Внаслідок аварії керманича двоколісного та його 19-річного пасажира у тяжкому стані доставили до реанімації.
Нагадаємо, у Рівному п’яний водій скоїв дві аварії за вечір.
