УкраїнаНове свято з’явиться в Україні 

Нове свято з’явиться в Україні 

В Україні з’явиться нове свято – День Державної спеціальної служби транспорту. Його щорічно будуть відзначати у лютому.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на указ глави держави №14/2025.

День Державної спеціальної служби транспорту відзначатимуть 5 лютого.

«Ураховуючи значний внесок Державної спеціальної служби транспорту у забезпечення стійкого функціонування транспорту в мирний час та в особливий період, а також виконання завдань щодо технічного прикриття, відбудови на об’єктах національної транспортної системи України, інших завдань, пов’язаних з участю в обороні держави, постановляю: установити в Україні День державної спеціальної служби транспорту, який відзначати щороку 5 лютого», – йдеться у документі, котрий був оприлюднений на офіційному сайті президента.

Нагадаємо, День Державного бюро розслідувань відзначатимуть 12 листопада.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc