УкраїнаЗапорізька АЕС на межі блекауту

Запорізька АЕС на межі блекауту

Сьогодні, 20 грудня, через ворожі обстріли відключилась одна з двох ліній електропередачі, що з’єднують тимчасово окуповану Запорізьку АЕС із об’єднаною енергосистемою України.

Про це повідомляє Міненерго.

«Енергетики почнуть відновлення лінії живлення ЗАЕС, щойно це дозволить безпекова ситуація. Безпечна експлуатація ЗАЕС можлива лише під контролем України», – зазначив міністр енергетики Герман Галущенко.

У листопаді через ворожі обстріли Запорізька АЕС тричі залишалась на одній лінії живлення.

Нагадаємо, розповіли подробиці ракетної атаки на Київ.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc