Регіон РівнеОчільник Рівненщини привітав енергетиків

Очільник Рівненщини привітав енергетиків

В Україні 22 грудня відзначається День енергетика. Напередодні професійного свята Олександр Коваль вручив працівникам “Укренерго” та “Рівнеобленерго” державні та обласні відзнаки.

“В умовах війни неможливо переоцінити їхній внесок у життєстійкість не лише Рівненської області, а й інших регіонів.

Робота енергетиків часто непомітна та недооцінена суспільством. Але те, що вони зараз роблять – справжня магія на межі з неможливим.

Дякую за професіоналізм та відданість справі, за світло та тепло у наших оселях!”, – сказав Олександр Коваль.

Нагадаємо, у Рівному фестиваль шкільних вертепів (ФОТО та ВІДЕО).

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc