Регіон РівнеЗлодій-«повторник»: 15-річний знову обікрав авто на Рівненщині

Злодій-«повторник»: 15-річний знову обікрав авто на Рівненщині

На Сарненщині поліцейські викрили 15-річного хлопця, який обікрав автомобіль, перебуваючи під домашнім арештом. Юнак уже не вперше потрапляє в поле зору правоохоронців — раніше його ловили за схожі злочини. Цього разу 15-річний житель Рівненського району гостював у тітки в селищі Клесів.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.

Близько третьої години ночі хлопець зайшов на подвір’я місцевої жительки через незамкнені ворота. Проникнувши до салону незачиненого авто, він викрав 750 євро з бардачка та 400 злотих із козирка.

Поліцейські розшукали його вже того ж дня поблизу автовокзалу в Рівному. У хлопця вилучили частину грошей — 250 євро та 400 злотих.

Наразі вирішується питання про повідомлення йому про підозру за ч.4 ст.185 КК України — крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану.

Нагадаємо, на Рівненщині знову ввели екстрені відключення світла.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc