Учора до поліції надійшло повідомлення працівника однієї із залізничних станцій регіону про те, що під час обходу території поблизу колій ним було виявлено підозрілий предмет.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.
Під час огляду фахівці виявили дві протитанкові міни ПТМ-3. Оскільки вказаний різновид мін має магнітний датчик цілі, який реагує на зміну магнітного поля, було прийнято рішення знешкоджувати міни на місці.
Найімовірніше, боєприпаси були скинуті ворожими безпілотниками під час останніх повітряних тривог на Рівненщині.
Поліцейські закликають громадян бути уважними та обережними!
У разі виявлення підозрілих предметів не торкайтеся знахідки, негайно повідомте про небезпеку за номерами 102 або 112!
Нагадаємо, на Рівненщині через переохолодження загинули двоє людей.
