Віктор Шакирзян відреагував на закриття АС «Чайка» у Рівному. Та наголосив, що міжміські перевезення не належать до компетенції міської влади.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на телегам-канал в.о. міського голови Рівного Віктора Шакирзяна.
Він додав, що автостанція «Чайка», що знаходиться у Рівному по вулиці Василя Червонія, 16‑Б, припиняє свою діяльність з 1 квітня 2026 року за рішенням власника.
Маршрути планують перенести на Центральний та Залізничний вокзали Рівного. А про точні зміни буде відомо пізніше.
Нагадаємо, ми повідомляли, що придбати квитки у касі АС «Чайка» можна до 27 лютого включно. До 1 квітня – виключно у водіїв.
