Регіон РівнеУ Рівному вшанували пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (ВІДЕО)

У Рівному вшанували пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (ВІДЕО)

У Рівному вшанували пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Біля пам’ятного знака «Жертвам Чорнобильської катастрофи» зібралися представники міської, обласної влади, духовенства, силових структур Рівненщини.

Про це інформує кореспондент Рівне Онлайн.

Пам’ятаємо подвиг тих, хто ціною власного здоров’я та життя захищав світ від наслідків наймасштабнішої техногенної катастрофи ХХ століття. Ліквідатори аварії стали прикладом справжньої самовідданості та мужності, виконавши свою місію попри смертельну небезпеку.

Фото – Рівне Онлайн
Фото – Рівне Онлайн
Фото – Рівне Онлайн

Нагадаємо, Рівне відвідав Предстоятель Православної Церкви України – Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc