У Рівному вшанували пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Біля пам’ятного знака «Жертвам Чорнобильської катастрофи» зібралися представники міської, обласної влади, духовенства, силових структур Рівненщини.
Про це інформує кореспондент Рівне Онлайн.
Пам’ятаємо подвиг тих, хто ціною власного здоров’я та життя захищав світ від наслідків наймасштабнішої техногенної катастрофи ХХ століття. Ліквідатори аварії стали прикладом справжньої самовідданості та мужності, виконавши свою місію попри смертельну небезпеку.



Нагадаємо, Рівне відвідав Предстоятель Православної Церкви України – Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.
