Новий Меморіал стане місцем вшанування тих, хто віддав своє життя за свободу та незалежність України, а також тих, хто героїчно тримав стрій, відбивав ворожі атаки й, на жаль, так і не повернувся додому.
На меморіалі викарбували напис: “Будуємо майбутнє, пам’ятаємо минуле!”, а також два герби. “Ви бачите тут дві емблеми. Це 13 армійський корпус, який на цьому місці існував до створення оперативного командування і став основою для його створення. Інша емблема — це найбільше оперативне командування, зараз у склад входять три армійські корпуси. Ми вшанували пам’ять наших воїнів, всіх, хто віддав життя за незалежність України у цій війні. Наші бойові бригади у 2014 році одними з перших прийняли бій на наших кордонах і, на жаль, першими зазнали втрат”, — сказав командувач ОК “Захід” Володимир Шведюк.
Низький уклін і вічна шана військовослужбовцям ОК «Захід», які віддали свої життя за Україну та її майбутнє.
