Подача гарячої води у Рівному була тимчасово призупинена через складну ситуацію в енергетичній системі, спричинену військовими діями рф. Відновити постачання планують із 15 грудня 2025 року, коли розпочнеться більш холодніший період.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівнетеплоенерго.
Відповідне рішення про перенесення запуску гарячої води було ухвалено аби зберегти енергоносії.
Нагадаємо, у Рівному надзвичайники врятували 91-річну бабусю.
