У Рівненському міському будинку культури відкрилася авторська виставка одного з патріархів рівненської фотографії Анатолія Похилюка «Мої 50Х70».
Портрети, пейзажі, репортажна зйомка – вже 50 років він працює в усіх цих жанрах. А по ночах вже багато років чергує на «швидкій». Рівне Онлайн щиро вітає нашого талановитого ювіляра і запрошує земляків насолодитися його світлинами.

