Під час П’ятої міжнародної виставки та конференції Rebuild Ukraine Construction & Energy документ з представником партнера підписала заступниця голови ОДА Людмила Шатковська.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОДА.
«Цей крок є надзвичайно важливим для Рівненщини, адже питання енергетичної стійкості нині стоїть особливо гостро. Впровадження норвезького досвіду дозволить ефективно використовувати потенціал місцевих водних ресурсів і сприятиме соціально-економічному розвитку територіальних громад», — зазначила Людмила Шатковська.
Меморандум передбачає створення умов для реалізації проєктів у сфері малої гідроенергетики: підготовку, реконструкцію та будівництво малих гідроелектростанцій, а також упровадження сучасних технологій у відновлюваній енергетиці відповідно до принципів сталого розвитку.
