Регіон РівнеРівненська ОДА уклала Меморандум про співпрацю з норвезькою компанією

Рівненська ОДА уклала Меморандум про співпрацю з норвезькою компанією

Під час П’ятої міжнародної виставки та конференції Rebuild Ukraine Construction & Energy документ з представником партнера підписала заступниця голови ОДА Людмила Шатковська.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОДА.

«Цей крок є надзвичайно важливим для Рівненщини, адже питання енергетичної стійкості нині стоїть особливо гостро. Впровадження норвезького досвіду дозволить ефективно використовувати потенціал місцевих водних ресурсів і сприятиме соціально-економічному розвитку територіальних громад», — зазначила Людмила Шатковська.

Меморандум передбачає створення умов для реалізації проєктів у сфері малої гідроенергетики: підготовку, реконструкцію та будівництво малих гідроелектростанцій, а також упровадження сучасних технологій у відновлюваній енергетиці відповідно до принципів сталого розвитку.

Нагадаємо, візит Свириденко на Рівненщину: уряд заборонив експорт необробленої деревини.
Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc