У Рівному патрульні склали адмінматеріали на 19-річного водія електросамоката, який скоїв ДТП і втік з місця події. Аварія сталася на вулиці Вишиванки. Хлопець зіткнувся з автомобілем Hyundai.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Патрульну поліцію Рівненської області.
Після цього він залишив місце пригоди, однак поліцейські швидко розшукали його та повернули назад.
Під час спілкування патрульні помітили у водія ознаки алкогольного сп’яніння. Результат огляду — 1,20 проміле.
На порушника склали одразу три адмінматеріали.
Нагадаємо, у Рівному зупинили Audi через технічну несправність: що виявили ще.
