У Рівному, в медичному закладі немовля отримала термічні опіки 45% тіла через контакт із несертифікованим обігрівальним приладом. За висновком лікарів, причиною смерті став опіковий шок.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.
Слідчі встановили, що 42-річна медична сестра, яка входила до операційної бригади, неналежно виконала свої обов’язки, допустивши використання необлікованого обігрівача.
Жінці повідомили про підозру у службовій недбалості. Суд уже обрав їй запобіжний захід.
За скоєне медсестрі загрожує до трьох років позбавлення волі. Слідчі дії тривають.
Нагадаємо, ховала під ковдрою, поки не задихнулося: поліція розслідує смерть немовляти на Рівненщині.
