КриміналТрагедія у Рівному: немовля загинуло від опіків, медсестрі оголосили підозру

Трагедія у Рівному: немовля загинуло від опіків, медсестрі оголосили підозру

У Рівному, в медичному закладі немовля отримала термічні опіки 45% тіла через контакт із несертифікованим обігрівальним приладом. За висновком лікарів, причиною смерті став опіковий шок.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.

Слідчі встановили, що 42-річна медична сестра, яка входила до операційної бригади, неналежно виконала свої обов’язки, допустивши використання необлікованого обігрівача.

Жінці повідомили про підозру у службовій недбалості. Суд уже обрав їй запобіжний захід.

За скоєне медсестрі загрожує до трьох років позбавлення волі. Слідчі дії тривають.

Нагадаємо, ховала під ковдрою, поки не задихнулося: поліція розслідує смерть немовляти на Рівненщині.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc