Регіон РівнеУ Рівному понад сто учнів перебувають на самоізоляції через COVID–19

У Рівному понад сто учнів перебувають на самоізоляції через COVID–19

19 класів рівненських шкіл перебувають на самоізоляції через коронавірус. Станом на 24 листопада за добу чотири класи (112 учнів) переведено на самоізоляцію у зв’язку із захворюванням на COVID-19.

Про це інформує Рівненська міська рада.

Так захворіли чи були у контакті школярі НВК №12 – 1 клас, ЗОШ №18 – 1 клас, Рівненської української гімназії – 1 клас та НВК «Колегіум» – 1 клас.

Загалом, 19 класів (491 учень) закладів загальної середньої освіти у Рівному перебувають на самоізоляції. За добу коронавірусну інфекцію діагностували у п’яти школярів.

Наразі 87 рівненських учнів хворіють на ковід. Щодо працівників закладів освіти, то 38 вчителів перебувають на лікарняному з діагнозом «коронавірус».

 

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc