Працівники Тресту зеленого господарства облаштовують ще одне місце для відпочинку рівнян та гостей міста.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Віктора Шакирзяна.
Мова про сквер Тараса Давидюка. Там постійно проводять різноманітні роботи. Зокрема, сьогодні облаштовують бетонні бордюри.
Нагадаємо, у Рівному на Млинівській зʼявиться острівець безпеки для пішоходів.
