До поліції вчора звернувся 46-річний рівнянин, що невідомий викрав його автомобіль «Volkswagen Caddy».
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.
Правоохоронці встановили, що напередодні ввечері чоловік залишив мінівен для проведення ремонту в одному з СТО обласного центру. Того ж дня, 39-річний знайомий майстра, скориставшись відсутністю нагляду, взяв ключі від авто та поїхав.
Патрульні розшукали транспорт на одній із вулиць міста. Під час спілкування з водієм, правоохоронці виявили у нього ознаки наркотичного сп’яніння.
