Вчора ввечері, 25 грудня в селі Тесів, що на Острожчині сталася аварія. Водійка автівки «Volkswagen Touran», не врахувавши погодні умови, з’їхала у кювет.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.
Внаслідок аварії 45-річний пасажир автомобіля загинув на місці. Ще одну пасажирку та водійку із забоями та переломом ребра доставили до медзакладу.


Слідчі дії тривають.
Нагадаємо, на Рівненщині вогнеборці за 10 хвилин загасили палаючий автомобіль.
