На Різдво в Рівненському обласному перинатальному центрі народилися семеро дітей — четверо хлопчиків і троє дівчаток. Усі пологи пройшли успішно, мами та новонароджені почуваються добре.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Рівненської обласної ради Андрія Карауша.
У переддень Різдва в медзакладі відбулося дев’ять пологів, на світ з’явилося десятеро немовлят — вісім хлопчиків і дві дівчинки. Одна з родин поповнилася двійнею.
Нагадаємо, Нова радість стала… у Рівнераді (ВІДЕО).
