Будівля поліклініки має значну площу та потребує ремонту, щоб створити комфортні умови для пацієнтів і працівників закладу.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Віктора Шакирзяна.
Планується залучення приватних підприємців, які на правах орендарів допомагатимуть покривати витрати на комунальні послуги.
Серед першочергових планів — заміна старих вікон на нові та встановлення сонячних панелей.
Нагадаємо, у Рівному відбувся захід «Презентація можливостей муніципальної підтримки ОСББ у сфері енергоефективності».
