Регіон РівнеУ Рівному відбувся захід «Презентація можливостей муніципальної підтримки ОСББ у сфері енергоефективності»

У Рівному відбувся захід «Презентація можливостей муніципальної підтримки ОСББ у сфері енергоефективності»

У програмі заходу було:

▪️представлення можливостей муніципальної
підтримки ОСББ,
▪️презентація моделі та сервісу Офісу енергоефективності,
▪️обговорення проєкту Меморандуму про домовленість щодо створення та
функціонування Офісу енергоефективності у Рівненській міській
територіальній громаді
▪️демонстрація використання системи PROFIT як
інструменту енергомоніторингу об’єктів для контролю енергоспоживання;

Найактивніших голів ОСББ Рівненської тергромади відзначили грамотами від міського голови та Подяками від департаменту економіки – за вагомий внесок у розвиток житлово-комунального господарства громади.

Нагадаємо, на Рівненщині добудують 2 шкільних укриття.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc