У програмі заходу було:
▪️представлення можливостей муніципальної
підтримки ОСББ,
▪️презентація моделі та сервісу Офісу енергоефективності,
▪️обговорення проєкту Меморандуму про домовленість щодо створення та
функціонування Офісу енергоефективності у Рівненській міській
територіальній громаді
▪️демонстрація використання системи PROFIT як
інструменту енергомоніторингу об’єктів для контролю енергоспоживання;
Найактивніших голів ОСББ Рівненської тергромади відзначили грамотами від міського голови та Подяками від департаменту економіки – за вагомий внесок у розвиток житлово-комунального господарства громади.
Нагадаємо, на Рівненщині добудують 2 шкільних укриття.
