ДТП сталася три дні тому по вулиці Грушевського у селі Блажево, що на Рокитнівщині. Керманич «BMW X-5» збив 42-річного чоловіка, який перебував біля власного господарства. Після скоєної аварії водій втік.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.
Від отриманих травм потерпілий загинув на місці події. Правоохоронці з’ясували, хто скоїв аварію. Це був 21-річний чоловік з села Березове. На території його господарства поліцейські виявили автівку, на яку вказували свідки ДТП. Проте, молодика за місцем проживання не було.





Вчора, 16 грудня, водій самостійно прийшов до поліції та зізнався у скоєному. Наразі вирішується питання про повідомлення зловмиснику про підозру та обрання йому запобіжного заходу.
Нагадаємо, ДТП на Рівненщині за участі чотирьох авто: перші деталі (ФОТО).
