За інформацією фахівців, у Рівному ситуація із захворюваністю на грип та гострі респіраторні інфекції поступово стабілізується. Кількість хворих серед дітей зменшується. Позитивну динаміку також підтвердили в управлінні освіти за результатами щоденного моніторингу в ліцеях і гімназіях громади.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Віктора Шакирзяна.
Тож із понеділка, 23 лютого, у закладах загальної середньої освіти навчальний процес відновлюється у звичному очному форматі.
Нагадаємо, сім шкільних автобусів сьогодні передали у громади Рівненської області.
