Шестеро спортсменів і тренерів з Рівненщини отримуватимуть стипендії Кабінету Міністрів України. Їх відзначили за вагомі досягнення у спорті та внесок у розвиток фізичної культури.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Рівненської обласної ради Андрія Карауша.
Серед стипендіатів — четверо представників системи «Інваспорт» Рівненщини:
- Віктор Кучер — заслужений працівник фізичної культури і спорту України, член виконкому «Інваспорту»;
- Василь Коваленко — голова Млинівського районного ФСК осіб з інвалідністю «Надія»;
- Микола Поборончук — керівник Заріченського районного клубу людей з інвалідністю «Повір у себе»;
- Любов Семенюк — майстриня спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.
Також стипендії отримають:
- Василь Шевчук — голова обласної організації ФСТ «Спартак»;
- Анатолій Соляр — заслужений працівник фізичної культури і спорту України, керівник ФСТ «Колос».
Щомісячна урядова стипендія призначається на рік і становить 1,5 прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність — наразі це близько 3,5 тисяч гривень.
Нагадаємо, спортсмен з Рівненщини здобув золото і срібло на чемпіонаті світу з пара-армрестлінгу.
