Спортсмен з Рівненщини Дмитро Савчук здобув золоту та срібну медалі на чемпіонаті світу з пара-армрестлінгу, який проходив у болгарському місті Албена.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Рівненської обласної ради Андрія Карауша.
У складі національної збірної України він виступав серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. У фіналах Савчук двічі зустрівся з українцем Назарієм Остапчуком — одного разу переміг його, а в іншому поєдинку поступився.
Дмитро є студентом Рівненського фахового технічного коледжу НУВГП, має звання Майстра спорту України міжнародного класу. Його тренери — Михайло Новак та Вадим Полюхович.
Нагадаємо, рівненські спортсмени Іван Сівак та Олена Данкевич тріумфували в Італії.
