Поліція Рівненщини оголосила у розшук двох підлітків, брата і сестру – 15-річного хлопця та 13-річну дівчину, які пішли з дому на Острожчині та не повернулися. За оперативною інформацією, діти мали намір їхати до обласного центру.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.
До правоохоронців учора, 29 березня, звернулася матір-вихователька. Вона повідомила, що вихованці пішли з дому в селі Могиляни Острозької ТГ ще близько 15:30 і досі їхнє місцеперебування невідоме. Наразі триває активний розшук неповнолітніх.
Дані про зниклих дітей:
- Міщук Дмитро Петрович, 2010 р.н.
- Міщук Валерія Петрівна, 2012 р.н.
Прикмети розшукуваних:
Дмитро Міщук: зріст 160 см, худорлявий, волосся русяве. Важлива прикмета: під час ходьби хлопець помітно шкутильгає.
Був одягнений: темно-синя жилетка, сіра футболка, чорні спортивні штани та кросівки.

Валерія Міщук: зріст 155 см, худорлява, волосся світле (фарбоване).
Була одягнена: чорна куртка, чорні спортивні штани з білими смужками, чорно-білі кросівки.

Важливо: Поліція звертається до громадян з проханням допомогти встановити місцезнаходження дітей. Якщо вам відома будь-яка інформація, що пришвидшить розшук, негайно телефонуйте за номерами: 068-473-45-00, 097-775-43-47 або на лінію 112.
Нагадаємо, журналісти Рівне Онлайн підготували для вас кримінальні новини Рівненської області (23-28 березня).
