У столиці зібралися понад 300 ветеранів російсько-української війни та чинних військовослужбовців з різних куточків України, аби продемонструвати свою силу, витримку і характер у «Звитязі Нескорених» серед ветеранів війни.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Віктора Шакирзяна.
Наше місто представляли члени Ветеранського спортивного клубу «Неможливого не буває»: Володимир Климов, Володимир Нужин, Євген Лисенко, Павло Коритнюк, Роман Федорчук, Дмитро Горпинюк, Іван Андрощук, Оксана Ройко та Ілона Дерело.
За підсумками змагань з різних дисциплін нашій команді вдалось здобути: 9 золотих, 5 срібних та 7 бронзових медалей.
Нагадаємо, у Рівненській області стартував туристичний сезон.
