Торік 37-ми та 35-річний чоловіки у масках зайшли до господарства 77-річної дубенчанки. Шляхом віджиму вікна проникли до будинку, де спала пенсіонерка.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненської області.
Фігуранти зв’язали їй руки мотузкою, яку принесли з собою, та вдарили жінку. У подальшому, взяли у шафі гаманець, звідки викрали 1500 гривень та втекли.
Оперативники встановили місцезнаходження 37-річного дубенчанина та затримали його в процесуальному порядку. 35-річний спільник втік з області та переховувався у Києві, де 1 березня його затримали поліцейські.
Нападники були неодноразово раніше судимі та нещодавно звільнилися з місць позбавлення волі.
Нещодавно 37-річному дубенчанину суд виніс вирок по справі: 7 років позбавлення волі.
Нагадаємо, рівненські поліцейські затримали наркоторговців, які збували “товар” по всій Україні.
