21-річна жителька Сарн з листопада минулого року отримувала з метою збуту заборонені речовини у раніше судимого 26-річного мешканця Київщини та зберігала їх вдома. Потому, збувала по країні шляхом поштових відправлень, маскуючи у продукти харчування, коробки з-під техніки та навіть вазони.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненської області.
Крім того, у грудні жінка залучила до справи свого 23-річного чоловіка та разом з ним поштою «продали» амфетамін та PVP.
За місцями проживання трьох фігурантів провели обшуки, під час яких вилучили понад 16 кілограмів психотропів, майже 2 кілограми канабісу, понад 35 тисяч штук зіп-пакетів.
Вартість вилученого за цінами «чорного» ринку становить майже 20 мільйонів гривень.
Нагадаємо, викрили масштабний наркобізнес під виглядом чаю.
